نسل جديد نماي عايق :

نماي پلاستوفومي

تولید این گونه نمای عایق و سبک در دنیا از سالهای ۱۹۶٠ میلادی آغاز شده و تا کنون میلیونها متر مربع از این نما به ویژه در اروپا و آمریکا جهت نوسازی و بازسازی اجرا گردیده است

هم اکنون این شرکت مفتخر است این محصول را که دارای استانداردهای معتبر از مرکز تحقیقات و استاندارد می باشد در ایران ارائه نماید. اجرای این محصول توسط تیم فنی آموزش دیده مجرب و تحت نظارت متخصصین و معماران اين در کشور اجرا می شود.

pic4

ساختار محصول:

نماي مذکور شامل یک لایه اندود نازک سبک متشکل از مواد پلیمری است که بر روی EPS (يونوليت کندسوز) طی یک فرایند صنعتی اعمال شده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. این نما که در طرحهای متنوع (از جمله رومی) ارائه می شود يک عايق رطوبتي ،حرارتي و صوتي کامل می باشد که اتلاف انرژی در ساختمان را تا ۶٠% کاهش میدهد. علاوه بر مزیت های ذکر شده در عین حال زيبا، بسیار سبک (۱۲کیلوگرم در متر مربع) با ساختاری بسیار مقاوم و دارای قابليت رنگ پذيري بالا ومقاوم در برابر اشعه UVاست. این محصول منطبق با تمامي شرايط مطرح شده در مبحث ١٩ مقررات ملي ساختمان است و قابل اجرا در تمامی سطح کشور و در کلیه شرایط آب و هوایی است.

1
سرعت اجرای کار بسیار بالا بوده و تقریبا هشت تا ده برابر سریعتر از کار با سنگ است.

این محصول هیچ گونه محدودیتی از نظر اجرا ندارد. بر روی ساختمانهای کوچک و یا برجها

(قدیمی یا نوساز) قابل اجرا است.

توضیحات مکمل:

محصول ارائه شده جهت پوسته خارجی ساختمان است و دارای تمامی شرایط و استانداردهای خاص معماری امروزی می باشد از جمله این شرایط میتوان از

موارد ذیل نام برد:

– عایق حرارتی جهت کاهش مصرف انرژی ساختمان تا ۶٠%

– عایق صوتی

– سبک سازی پروژه و بهینه سازی در برابر زلزله

– زیبا سازی پروژه

– تنوع طرح (رومی، ساده و مدرن)

– سرعت بالای اجرای کار (هشت تا ده برابر سرعت اجرای نمای سنگ)

– حذف خدمات رابیتس بندی

– قیمت مناسب

– قابلیت اجرا بر روی کلیه ساختمانهای چند طبقه و بلند مرتبه اعم از نوساز یا قدیمی محصول ارائه شده غیر قابل اشتعال است و دارای تاییدیه و رتبه بندی بي يک می باشد.

430235_mo