نمای یونولیتی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس
عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس عنوان عکس

آرشیو مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها

   امروزه با توجه به رشد فزاینده جمعیت جهان و محدودیت منابع انرژی شناخته شده ، مصرف بهینه انرژی از مسائل مهم صنعت ساختمان به شمار میرود که ذهن کارشناسان و متخصصین امر را به خود معطوف ساخته است. از اینرو ما نیز بر آن شدیم تا با تولید عایق eps چند منظوره برای اولین بار در ایران با این عزم ملی همگام گردیم.

  abuild2

  محل سکونت و کار یکی از اولین نیازهای زندگی انسان به شمار میرود که منابع بیشماری صرف تامین و نگهداری از این نیاز مهم انسانی میگردد. لذا با بکارگیری تکنولوژی کارآمد در صنعت ساختمان و مصالح ساختمانی پیشرفته ، میتوان به شکل قابل توجهی در این هزینه ها صرفه جویی نمود.

  eps به عنوان یک مصالح چند منظوره علاوه بر عایق حرارتی ، رطوبتی و صوتی به دلیل استحکام بالا میتواند نقش قسمتی از سازه را ایفا نموده و تاثیر بسیار زیادی در امر سبک سازی داشته باشد ، از اینرو جزو مصالح ساختمانی برتر و مورد توجه متخصصین و کارشناسان امر قرار گرفته است.

  استفاده از eps از لحاظ خطر مواجهه با زلزله ، نفوذ گرما و سرما و همچنین جلوگیری از رطوبت ، آلودگی صوتی ، کپک زدگی ، نفوذ حشرات و موش باعث آسایش خیال ، مطلوبیت فضا و صرفه اقتصادی میگردد.
  eps یک فوم بسیار محکم از پلی استایرن اکسترود شده میباشد که علاوه بر مقاومت بسیار بالای حرارتی ، رطوبتی و صوتی به واسطه دارا بودن سلولهای کاملا بسته با جداره مشترک از استحکام مناسبی نیز برخوردار است و برای اولین بار توسط خط تولید کاملا اتوماتیک و با روش اکسترودر پیوسته و بر اساس استانداردهای بین المللی در کارخانه اکسیر پیشبرد ساختمان تولید و عرضه میگردد.

  home_energy_house2

  پرت حرارتی از دیوارهای عایق نشده خارجی در حدود ۳۵ تا ۴۰ درصد کل پرت یک ساختمان را شامل میشود.
  با عایق نمودن دیوارهای خارجی یا نمای ساختمان بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی حاصل میگردد. مادنما

  نسل جديد نماي عايق :

  نماي پلاستوفومي

  تولید این گونه نمای عایق و سبک در دنیا از سالهای ۱۹۶٠ میلادی آغاز شده و تا کنون میلیونها متر مربع از این نما به ویژه در اروپا و آمریکا جهت نوسازی و بازسازی اجرا گردیده است.

   

   

  هم اکنون این شرکت مفتخر است این محصول را که دارای استانداردهای معتبر از مرکز تحقیقات و استاندارد می باشد در ایران ارائه نماید. اجرای این محصول توسط تیم فنی آموزش دیده مجرب و تحت نظارت متخصصین و معماران اين در کشور اجرا می شود.

  ساختار محصول:

  نماي مذکور شامل یک لایه اندود نازک سبک متشکل از مواد پلیمری است که بر روی EPS (يونوليت کندسوز) طی یک فرایند صنعتی اعمال شده و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. این نما که در طرحهای متنوع (از جمله رومی) ارائه می شود يک عايق رطوبتي ،حرارتي و صوتي کامل می باشد که اتلاف انرژی در ساختمان را تا ۶٠% کاهش میدهد. علاوه بر مزیت های ذکر شده در عین حال زيبا، بسیار سبک (۱۲کیلوگرم در متر مربع) با ساختاری بسیار مقاوم و دارای قابليت رنگ پذيري بالا ومقاوم در برابر اشعه UVاست. این محصول منطبق با تمامي شرايط مطرح شده در مبحث ١٩ مقررات ملي ساختمان است و قابل اجرا در تمامی سطح کشور و در کلیه شرایط آب و هوایی است.

  سرعت اجرای کار بسیار بالا بوده و تقریبا هشت تا ده برابر سریعتر از کار با سنگ است. این محصول هیچ گونه محدودیتی از نظر اجرا ندارد. بر روی ساختمانهای کوچک و یا برجها (قدیمی یا نوساز) قابل اجرا است.

  توضیحات مکمل:

  محصول ارائه شده جهت پوسته خارجی ساختمان است و دارای تمامی شرایط و استانداردهای خاص معماری امروزی می باشد از جمله این شرایط میتوان از

  موارد ذیل نام برد:

  – عایق حرارتی جهت کاهش مصرف انرژی ساختمان تا ۶٠%

  – عایق صوتی

  – سبک سازی پروژه و بهینه سازی در برابر زلزله

  – زیبا سازی پروژه

  – تنوع طرح (رومی، ساده و مدرن)

  – سرعت بالای اجرای کار (هشت تا ده برابر سرعت اجرای نمای سنگ)

  – حذف خدمات رابیتس بندی

  – قیمت مناسب

  – قابلیت اجرا بر روی کلیه ساختمانهای چند طبقه و بلند مرتبه اعم از نوساز یا قدیمی محصول ارائه شده غیر قابل اشتعال است و دارای تاییدیه و رتبه بندی بي يک می باشد.

  نویسنده : مادفوم بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 9 شهريور 1396 ساعت: 19:53
  برچسب‌ها : يونوليت,يونوليت سقفي,تري دي پنل,

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :